Call Us: +90 212 591 82 62 Email: lakehavuz@lakehavuz.com.tr
Twitter
Facebook
Pebble Havuz Kaplama You are here: Home - Pebble Havuz Kaplama

Ürün düzgün nehir yatakları ve kumlu plajlardan esinlenerek geliştirilmiştir. Dünyanın değişik bölgelerinden toplanmış doğal taşlar polimer modifiye çimento teknolojisi ile mükemmel havuz kaplama ürünlerine dönüştürülmüştür. PEBBLE  teknolojisi ile havuzunuzu hayal ettiğiniz doğallıkta tasarlayabilirsiniz.
PEBBLE , havuzunda doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için çok özel bir seçimdir.

PEBBLE, yetkin sertifikalı uygulayıcılar tarafından uygulanmalıdır.

PEBBLE, polimer modifiyeli çimento esaslı kullanıcı dostu bir üründür. Ürün uygulamadan önce yapılacak doğru hazırlık önemli bir ilk adımdır. Betonarme aşamasındaki titizlik dekoratif etkinin bozulmaması ve malzeme israfının düşük düzeye indirgenmesi bakımından önemlidir.

Beton havuz yapısı kürünü aldıktan sonra aşağıdaki işlemlere tabi tutulur.

1- Temizlik: Havuz için tamamen temizlenir. Yüzeyler beton tozu, kir, yağ ve gres ile beton artıklarından arındırılmalıdır.

2- Yüzey Hazırlama: Betonarme yüzey bozuk ise Pebble  uygulanacak yüzeyin düzgün hale getirilmesi amacıyla şaplama, perdahlama yapılması tavsiye edilir.

3- İzolasyon: Havuz içi su sızdırmasını önlemek amacı ile yapılması gereklidir.

4- Astarlama: Yüzey hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra ürünün tutunma özelliğini arttırmak için havuz içi astar malzeme ile kaplanır.

5- Yüzey Kaplama: Ürün mikser kullanılarak su ile karıştırılır ve yüzeye uygulanır. Detaylandırma işleminden sonra yüzey, beton tozundan oluşan çamur tabakasından arındırmak için dikkatli bir şekilde su ile yıkanır.

6- Asitle Yıkama: Kaplamanın sertleşmesi ile birlikte yüzey asit ile yıkanır. Yüzeyler iyice durulandıktan sonra nötralize edilir ve havuz su ile doldurulur.

karolaj klasik mobilya toptan kuruyemiş istanbul electric sliding step lambiri kahramanmaraş otelleri ithal duvar kağıdı duktil boru hazır ofis> izmir web tasarım izmir web tasarım seramik kaplama yat acentesi motor sarımı döşemelik kumaş imalatı tuz malatya oto kiralama regülatör firma rehberleri erdek oto kurtarma ankara sürücü kursu luxury womens fashion sac varil özsoy sigorta soğutma kuleleri IBC karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri ingilizce kursları izmirmalatya araç kiralamaelazığ oto kiralama