Call Us: +90 212 591 82 62 Email: lakehavuz@lakehavuz.com.tr
Twitter
Facebook
Yüzme Havuzu You are here: Home - Yüzme Havuzu

Yüzme havuzu sistemleri içerisinde ülkemizde en fazla kullanılan ve rağbet gören bir havuz yapım tekniğidir. Havuzun üst 0. kotundan havuz içindeki suyun taşarak savak kanalına, oradan da cazibe ile denge tankına dökülmesi ve havuzun filitre sistemi sayesinde temizlenip, ilaçlanıp, ısıtılıp havuza besi ağızlarından geri dönerek döngüsünü tamamlaması sistemi ile çalışır.

DETAYLI FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN GALERİ BÖLÜMÜNE BAKINIZ…

Mimari acıdan tercih edilen bir tekniktir. Havuz suyu, havuzda belirlenen bir bölümden aşağıya şelale şeklinde aktarılarak burdaki savak kanalları içerisine dökülür. Bu tekniğin tercih sebeplerinin en önemlisi modern mimariyle örtüşmesi ve farklı estetik görünüm ihtiyaçlarına cevap vermesidir. Sistemde havuz suyu denge tankına dökülür ve havuz filtre sistemi sayesinde temizlenip, ilaçlanip, ısıtılıp havuza besi ağızlarından geri dönerek sürküle süresini tamamlamış olur.

LakeHavuz & Spa 1989 dan günümüze kadar gelen tecrübesiyle Yandan Taşmalı Havuzların proje ve uygulama aşamalarını profesyonel kadrosuyla gercekleştirmektedir.

DETAYLI FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN GALERİ BÖLÜMÜNE BAKINIZ…

Yüzme Havuzu sistemleri içerisinde kullanımı ve bakımı en kolay yüzme havuzu tekniğidir. Skimmer sistemli havuzlar taşmalı sistemlere oranla oldukça farklı bir su devir sistemine sahiptir. Taşmalı havuzlarda, denge tankına ve savak kanallarına ihtiyaç duyulmaktadır, çünkü bunlar taşmalı havuzun sistem parçalarıdır. Skimmerlı havuzlarda ise bu sisteme ihtiyaç yoktur. Bu da Sikimmer sistemli havuzları maliyet yönünden cazip kılmaktadır.

Skimmerlı havuzlar, havuzun kullanım aşamasında da avantaj sağlamaktadır. Havuzunbakımı ve sistemi kullanmak kolay olduğundan daha sağlıklı su formu oluşmaktadır.

Skimmer kutusu dediğimiz üründen ismini alan bu sistem, havuzun içinde bulunan suyuskimmer kutusu aracılığı ile havuzun filte sistemine iletmektedir. Burada temizlenip, ilaçlanıp, ısıtılan su havuza besi ağızlarından geri dönerek sürkülasyonunu tamamlar.

DETAYLI FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN GALERİ BÖLÜMÜNE BAKINIZ…

karolaj klasik mobilya toptan kuruyemiş istanbul electric sliding step lambiri kahramanmaraş otelleri ithal duvar kağıdı duktil boru hazır ofis> izmir web tasarım izmir web tasarım seramik kaplama yat acentesi motor sarımı döşemelik kumaş imalatı tuz malatya oto kiralama regülatör firma rehberleri erdek oto kurtarma ankara sürücü kursu luxury womens fashion sac varil özsoy sigorta soğutma kuleleri IBC karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri ingilizce kursları izmirmalatya araç kiralamaelazığ oto kiralama